“O’nun yolunda gitmekten övünç ve gurur duyuyoruz” | Gündem 7Gündem 7

11 Temmuz 2024 - 19:41

“O’nun yolunda gitmekten övünç ve gurur duyuyoruz”

Son Güncelleme :

19 Mayıs 2023 - 18:03

77 views

BAŞKAN SEÇER, CHP’NİN 19 MAYIS TÖRENİNE KATILDI

“19 MAYIS, BAĞIMSIZLIĞIN KİLOMETRE TAŞLARININ DÖŞENMEYE BAŞLANDIĞI GÜNÜN ADIDIR”

“29 MAYIS’TA 13. CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZ SAYIN KEMAL KILIÇDAROĞLU’NU HEP BERABER ÇANKAYA’YA GÖTÜRECEĞİZ”

“TÜRK MİLLETİ; ‘SAYIN CUMHURBAŞKANIM, SENİN GÖREVİNİ YAPMANA İZİN VERMİYORUM’ DEDİ VE SEÇİMİ 2. TURA BIRAKTI”

SEÇER GENÇLERE SESLENDİ; “SİZ HEP ÖZGÜRLÜĞÜ SEÇTİNİZ, 28 MAYIS’TA DA SANDIĞA GİDİP ÖZGÜRLÜĞÜ SEÇECEKSİNİZ”

 

Başkan Vahap Seçer, CHP Mersin İl Başkanlığı tarafından, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 104. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen çelenk sunma törenine katıldı. Törende konuşan Seçer, “Bağımsızlığın kilometre taşlarının döşenmeye başlandığı günün adıdır 19 Mayıs” dedi ve 19 Mayıs’ta yakılan mücadele ateşinin yanmaya devam edeceğini kaydetti.

 

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, dünyaya örnek olmuş bir lider olduğunu ifade eden Seçer, “Biz de O’nun yolunda gitmekten övünç ve gurur duyuyoruz. Teslim aldığımız bu görevi onurumuzla, şerefimizle, başımız dik, alnımız açık sürdüreceğiz” diye konuştu.

 

14 Mayıs seçim sonuçları hakkında da konuşan Seçer, Mersin’de CHP’nin oylarının arttığına dikkat çekerek, “Mersin’de 3 olan milletvekili sayımızı 5 milletvekiline çıkardık. Ama bu yetmez. Bu başarıyı 28 Mayıs’ta daha da yükseğe çıkaracağız” dedi ve 28 Mayıs’a kadar da aynı disiplin içerisinde çalışacaklarını vurguladı.

 

Seçer, Mersin’de yarattıkları başarıyı, tüm Türkiye sathına yayacaklarını da ifade ederek, “29 Mayıs’ta 13. Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu hep beraber Çankaya’ya götüreceğiz. Buna canı yürekten inanıyorum” dedi.

 

Konuşmasında gençlere de seslenen Seçer, “Buradan, oy kullanacak olan 5 milyondan fazla gencimize sesleniyorum; Siz hep özgürlüğü seçtiniz, 28 Mayıs’ta da sandığa gidip özgürlüğü seçeceksiniz. Bayramınız kutlu olsun” dedi.

BENZER HABERLER