‘Teknoloji Söyleşileri’nin bu haftaki konuğu shiftdelete.net’in kurucusu Hakkı Alkan oldu | Gündem 7Gündem 7

11 Temmuz 2024 - 22:56

‘Teknoloji Söyleşileri’nin bu haftaki konuğu shiftdelete.net’in kurucusu Hakkı Alkan oldu

Son Güncelleme :

02 Ocak 2023 - 11:53

315 views

 

TEKNOLOJİ ÜRETEN GENÇLER HAKKI ALKAN’I DUYGULANDIRDI

‘Teknoloji Söyleşileri’nin bu haftaki konuğu shiftdelete.net’in kurucusu Hakkı Alkan oldu. Alkan, Esenlerli gençlerin teknolojiye olan ilgisini ve becerisini takdir etti.

Esenler Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nün hazırladığı “Teknoloji Söyleşileri” programının konuğu shiftdelete.net’in kurucusu Hakkı Alkan oldu. Esenler Gençlik Merkezi’nde Esenlerli gençlerle bir araya gelen Alkan, Türkiye’de ve dünyada yaşanan teknolojik gelişmeleri anlattı.

TOGG’U KESİNLİKLE KULLANACAĞIM

Yerli ve milli otomobil TOGG hakkındaki deneyimlerini paylaşan Hakkı Alkan, “Çok mantıklı bir otomobil. Tasarımı ve iç hacmi güzel. Çok güzel otomobiller varken neden TOGG’u tercih ederim? Çünkü sadece bir otomobil değil. Mesela Trendyol ile anlaşması var. Verdiğin sipariş, arabanın yakınına gelince kodu okutuyor. Bagaj açılıyor ve araca bırakıyor. Kuryeden, teslim maili geliyor. Bu bile almak için yeterli bir sebep. Akıllı bir cihaz olarak çok beğeniyorum. Daha da ileri gideceğini düşünüyorum. TOGG’u deneyimleme şansım oldu. Otonom sürüşünün nasıl olduğunu çok merak ediyorum. Çok ileri seviyeleri olduğunu bildiğimiz için TOGG nasıl bir seviyede deneyimlemek istiyorum” dedi.

MUTLULUKTAN AĞLAMAK İSTİYORUM

Seyirciler arasında elektrikli otomobil üreten, kendi powerbank sistemini oluşturan ve teknolojinin farklı alanlarında kendisini geliştirmeye çalışan gençlerin olduğunu öğrenen Alkan, “Şu anda ağlamak istiyorum. Esenler’de teknolojiyle uğraşan gençlerin olması beni çok duygulandırdı” ifadelerini kulland

BENZER HABERLER