‘Üşüyen Çocuklar Rüya Göremez’ | Gündem 7Gündem 7

16 Temmuz 2024 - 16:36

‘Üşüyen Çocuklar Rüya Göremez’

Son Güncelleme :

30 Aralık 2022 - 17:18

210 views

 

Üşüyen Çocuklar Rüya Göremez Kampanyası’na Halk Eğitimi Merkezi’nden destek

 

 

Keşan Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yürütülen “Üşüyen Çocuklar Rüya Göremez” kampanyasına destekler devam ediyor.

Konuyla ilgili olarak 30 Aralık 2022 Cuma günü Keşan Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Eylem Tanrıverdi, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Eylem Akdemir’i ziyaret ederek, kursiyerler tarafından örülen atkı, bere, eldiven, şal ve mont gibi eşyaları teslim etti.

“Güzel bir çalışma ortaya çıktı”

Kampanyanın düzenlenmesinde emeği olanlara teşekkür eden Tanrıverdi, “Keşan Halk Eğitimi Merkezi olarak biz de kampanyaya destek veriyoruz. Bu kampanyayı duyduktan sonra kursiyerlerimizle paylaştık. Bunun üzerine usta öğreticilerimiz ve kursiyerlerimiz atkı, eldiven, şal, bereler ördü, montlar diktiler. Bu şekilde güzel bir çalışma ortaya çıktı. Kursiyerlerimiz ve usta öğreticilerimizle hazırladığımız, ördüğümüz eşyaları Belediyemize teslim ediyoruz.” dedi.

“Toplamda ise yaklaşık bin 500 parça eşya bağışlandı”

Daha sonra söz alan Akdemir isedesteklerinden ötürü Keşan Halk Eğitimi Merkezi’ne teşekkür ederek, “Yılın son mesai gününde Halk Eğitimi Merkezimizden, Sosyal Paylaşım Mağazamıza içleri ısıtan bir destek geldi.

‘Üşüyen Çocuklar Rüya Göremez’ temasıyla düzenlediğimiz kampanyamıza Keşan Halk Eğitimi Merkezimiz destek veriyor. Destek olan herkese sonsuz teşekkür ediyoruz. Bugün yaklaşık 200 parça eşyayı teslim alıyoruz. Toplamda ise yaklaşık bin 500 parça eşya bağışlandı. Kampanyamıza destek olan vatandaşlarımız sayesinde ihtiyaç sahibi çocuklarımız bu kış üşümeyecekler. Destekleriniz ile herhangi bir çocuğumuzu baştan ayağa giydirerek mutlu edebilirsiniz. Kampanya kapsamında ihtiyaç fazlası veya kullanılmamış sıfır bot, kazak, atkı, mont, eldiven bağışlarını kabul etmeye devam ediyoruz. Kampanyaya destek veren tüm vatandaş ve kurumlarımıza teşekkür ediyoruz.Unutmayın; üşüyen çocuklar rüya göremez.” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

BENZER HABERLER